Rozpocznij przygodę z A-Car Evum Motors

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE SAMOCHODU

Lellek e-Mobility elektryczne pojazdy użytkowe

Lellek e-Mobility elektryczne pojazdy

Lellek e-Mobility elektryczne pojazdy użytkowe to coraz popularniejsze rozwiązanie w wielu branżach. Zalety takich pojazdów to przede wszystkim brak emisji spalin, niższe koszty eksploatacji oraz coraz większa dostępność stacji ładowania. W Polsce rozwój elektromobilności jest coraz bardziej widoczny, a firmy zaczynają inwestować w tego typu pojazdy. 

Polska elektromobilność jest na dobrej drodze do rozwoju. Firmy takie jak Lellek e-Mobility elektryczne pojazdy przyczyniają się do tego poprzez dostarczanie ekologicznych rozwiązań transportowych. Dbanie o środowisko jest coraz ważniejsze. 

Oferowany przez Lellek e-Mobility a-Car jest doskonałym przykładem na to, że przedsiębiorstwa coraz chętniej sięgają po elektryczne pojazdy. Jednak zapewnienie elektrycznego rozwiązania w kwestii usług transportowych to nie wszystko. Istotnym jest dążenie do zapewnienia elektromobilności każdej branży.

Lellek e-Mobility elektryczne pojazdy importerem Tenax Polska

Firma Lellek e-Mobility to pionier elektormobilności i sprzedaży elektrycznych pojazdów użytkowych. W ostatnim czasie Lellek e-Mobility podjął współpracę z Tenax Polska, jednym z czołowych producentów pojazdów elektrycznych w Europie.

Tenax jest włoską firmą specjalizującą się w produkcji w pełni elektrycznych pojazdów użytkowych, takich jak zamiatarki i myjki uliczne. Ich pojazdy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Są także zasilane w pełni elektrycznie więc nie generują szkodliwych emisji do środowiska.

Lellek e-Mobility jako importer Tenax Polska, będzie odpowiedzialny za dystrybucję i sprzedaż pojazdów tej marki na terenie Polski. Dzięki tej współpracy klienci będą mieli dostęp do szerokiej gamy elektrycznych pojazdów użytkowych. A te z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w mieście, jak i poza nim.

Firma Lellek e-Mobility jest zaangażowana w ochronę środowiska, dlatego ich filozofia opiera się na dostarczaniu ekologicznych rozwiązań użytkowych. Współpraca z Tenax Polska pozwala na poszerzenie oferty o pojazdy charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością w kolejnej gałęzi przemysłu.

Tenax Polska Lellek e-Mobility elektryczne pojazdy

Myjki uliczne i zamiatarki to niezwykle ważne maszyny w codziennym utrzymaniu porządku na ulicach miast i miasteczek. W ostatnim czasie, coraz więcej miejscowości inwestuje w tego typu maszyny, aby zwiększyć komfort mieszkańców i poprawić wygląd miasta. Nabywcom tego typu sprzętów użytkowych zależy również na ich elektromobilności, ponieważ wciąż rośnie świadomość i zapotrzebowanie na bezemisyjne pojazdy użytkowe.

Jednym z czołowych producentów w pełni elektrycznych myjek ulicznych i zamiatarek jest włoska firma Tenax. Od lat specjalizują sie oni się w produkcji tego typu maszyn. Lellek e-Mobility jest importerem elektromobilnych maszyn Tenax na terenie Polski. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy, Lellek e-Mobility jest w stanie dostarczyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Elektromobilne myjki uliczne i zamiatarki Tenax Polska, są już dostępne w ofercie Lellek e-Mobility. Są one przyjazne dla środowiska, ponieważ ich napęd pochodzi z akumulatorów, co oznacza brak emisji spalin.

Elektromobilność zaczyna się dziś – oferta Lellek e-Mobility

W dzisiejszych czasach, utrzymanie czystości na ulicach miast jest szczególnie ważne. Elektryczne myjki uliczne i zamiatarki Tenax Polska, są dostępne w ofercie Lellek e-Mobility. To idealne rozwiązanie dla miast chcących poprawić swój wygląd i podnieść komfort mieszkańców, zapewniając bezemisyjne sprzęty.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Znajdź nas na OTOMOTO!

Call Now Button
Moja Konfiguracja
Twój koszyk jest pusty.

Wygląda na to, że nie dokonałeś jeszcze wyboru.