Rozpocznij przygodę z A-Car Evum Motors

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE SAMOCHODU

Elektryczny pojazd użytkowy a-Car od Lellek e-Mobility

Solidny i sprytny, elektryczny pojazd transportowy z napędem na wszystkie koła a-Car od Lellek e-Mobility to rewolucja na rynku. To ogromny krok dla wielu branż w stronę przyjaznej dla środowiska elektromobilności. a-Car jako elektryczny pojazd użytkowy jest zaprojektowany z najwyższą starannością o szczegóły. Wszechstronny i kompaktowy elektryczny pojazd użytkowy a-Car od Lellek e-Mobility, jest idealny do codziennych zadań transportowych, chociażby ze względu na wyróżniający go napęd na 4 koła. Jakie jeszcze są zalety elektrycznego pojazdu użytkowego od Lellek e-Mobility? W jakich zadaniach się sprawdzi? Przejdź z nami przez całą specyfikację a-Car krok po kroku i odkryj wszystkie zalety elektrycznego pojazdu transportowego!

Użytkowy pojazd elektryczny a-Car – specyfikacja

Niemieccy producenci samochodów zaskarbili sobie powszechne zaufanie na całym świecie. Nie inaczej jest w przypadku a-Car. Produkowany w Niemieckim Evum Motors i dystrybuowany przez Lellek e-Mobility, elektryczny pojazd użytkowy a-Car jest skonstruowany z największą dokładnością. Każdy podzespół a-Car jest niemieckiej produkcji, a-Car jest zasilany w pełni elektrycznie i jeździ całkowicie bez hałasu i lokalnych emisji, a także posiada napęd na wszystkie koła. Najważniejszym zadaniem a-Car od Lellek e-Mobility jest zapewnienie całkowicie elektrycznej mobilności na drodze i poza nią. Ułatwienie pracy, sprawna realizacja zadań transportowych i zapewnienie bezpieczeństwa to główne cele niemieckiego producenta pojazdu użytkowego a-Car.

Specyfikacja techniczna – elektryczny pojazd a-Car

Elektryczny i ekonomiczny a-Car to łatwy w utrzymaniu, trwały i solidny pojazd użytkowy, charakteryzowany również jako elektryczny van. Niewątpliwie pośród konkurencji wyróżnia się napędem na wszystkie koła. Dzięki swojej przemyślanej niemieckiej konstrukcji przyczyni się do ujemnego bilansu CO2 Twojej floty.
Technologia napędu w pełni elektrycznego pojazdu użytkowego a-Car to 48 V. a-Car od Lellek e-Mobility posiada także mobilne źródło zasilania i możliwość ładowania wysokim napięciem. Jak wcześniej wspominaliśmy, a-Car charakteryzuje się zerową emisją CO2 oraz brakiem hałasu podczas jazdy. Czyni go to zupełnie bezpiecznym dla środowiska użytkowym pojazdem.
Istotną kwestią jest również to, że a-Car od Lellek e-Mobility posiada napęd na wszystkie koła 20kW. Dzięki temu możemy osiągnąć maksymalną prędkość 70 km/h.
Zabudowa a-Car posiada różne platformy ładunkowe, ładowność a-Car to aż 1100 kg, a całkowity uciąg z hamulcem to 1000 kg.
Użytkowy pojazd elektryczny a-Car od Lellek e-Mobility jest wyposażony w system grzewczy na bioetanol. Posiada zintegrowaną wentylację i dodatkowe ogrzewanie. Przestronna kabina kierowcy z dwoma miejscami w elektrycznym pojeździe transportowym a-Car zapewnia optymalną ergonomię.

Dlaczego a-Car?

Istnieje wiele powodów, dlaczego właśnie a-Car od Lellek e-Mobility jest najlepszy. Oprócz szczegółowej specyfikacji elektrycznego samochodu użytkowego posiada on jeszcze więcej zalet. Przede wszystkim elektryczny a-Car jest odpowiedni do każdych warunków. Czy na drogę asfaltową, czy na pole, dzięki napędowi 4×4 poradzi sobie bez najmniejszego problemu. Kompaktowe wymiary elektrycznego samochodu również będą niezaprzeczalną zaletą. Solidne i trwałe elementy zabudowy pozwalają na wszechstronne możliwości montażu. a-Car posiada odpowiednie nadwozie do każdego wymagania transportowego. Elektryczny pojazd użytkowy to naprawdę duże odciążenie dla wielu branż, przedsiębiorców i pracowników.

Zastosowanie elektrycznego pojazdu a-Car od Lellek e-Mobility

W jaki sposób elektryczny pojazd użytkowy a-Car od Lellek e-Mobility może ułatwić Ci codzienną pracę? Ten elektryczny van z napędem na 4 koła może wesprzeć Cię i odciążyć w obowiązkach. a-Car ma bowiem szerokie zastosowanie w rolnictwie, usługach komunlnych, handlu, turystyce czy wielu innych sektorach. Elektryczny pojazd usługowy a-Car możemy spokojnie nazwać wszechstronnym partnerem do zadań transportowo-usługowych. Dzięki napędowi 4×4, który odróżnia go od innych pojazdów elektrycznych tego typu mamy gwarancję elastyczności w codziennej pracy. To właśnie napęd na wszystkie koła, bezemisyjność i elastyczność pojazdu a-Car od Lellek e-Mobility na nowo tworzy przyszłość w segmencie elektro motoryzacji.

a-car dla sektora komunalnego

Elektryczny pojazd użytkowy a-car idealnie sprawdzi się w sektorze komunalnym. Jest niezawodny, cichy oraz bezemisyjny, dzięki czemu pracownicy nawet o późnych porach będą mogli wykonywać prace porządkowe, nie przeszkadzając mieszkańcom hałasem i spalinami. Dzięki swojemu kompaktowemu kształtowi a-car wjedzie w każdy zakamarek miasta. Dbanie o czystość rynku nigdy nie było tak proste i niezauważalne przez turystów!

a-car w logistyce

Mobilność i zwrotność w połączeniu z napędem na wszystkie koła i kompaktowymi wymiarami, stawiają a-Car od Lellek e-Mobility na pierwszym miejscu w sektorze logistycznym. Nie zajmuje dużo miejsca, nie utrudnia ruchu, a parkowanie a-Car’a to pestka. Dodatkowo pełna moc silnika elektrycznego i napęd na 4 koła w samochodzie usługowym przyczyni się do sprawnej i szybkiej pracy.

a-car dla gospodarstwa i leśnictwa

W codziennej działalności gospodarstwa oraz leśnictwa potrzeba solidnego, trwałego i łatwego w utrzymaniu pojazdu użytkowego. Elektryczny a-Car od Lellek e-Mobility będzie zatem idealną odpowiedzią na te potrzeby. Elektryczny pojazd usługowy generuje niskie koszty operacyjne. Bezemisyjność w sektorze rolniczym będzie dodatkowym plusem pojazdu a-Car, ze względu na dbałość o środowisko. Dzięki swojemu kompaktowemu kształtowi poradzi sobie w każdej sytuacji i na terenie. Możliwość łatwego ładowania pojazdu a-Car to zdecydowana zaleta. Nie musisz szukać specjalnie wyznaczonych miejsc, aby naładować a-Car’a, wystarczy podłączyć go standardowego gniazdka.
To tylko kilka z przykładów sektorów, dla których elektryczny pojazd użytkowy a-Car od Lellek e-Mobility jest świetnym rozwiązaniem. Na dobrą sprawę, kiedy wszystko tak bardzo idzie z duchem czasu oraz świadomość na temat ochrony środowiska rośnie, w każdej branży elektryczny a-Car znajdzie swoje miejsce.

Program “Mój elektryk” dla a-Car od Lellek e-Mobility

a-Car jest rozwiązaniem transportowych problemów w Twojej branży? W takim razie mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Bezpośredni zakup u Lellek e-Mobility jest objęty programem „Mój elektryk”. Na elektryczne samochody dostawcze kategorii N1 można uzyskać dopłatę w wysokości 50 lub 70 tysięcy złotych, do 20 lub do 30 procent kosztów kwalifikowanych. Pierwszy próg uzyskamy, jeśli samochód będzie pokonywał do 20 000 kilometrów rocznie. O 70 000 złotych można ubiegać się, jeśli auto przejedzie rocznie powyżej 20 000 kilometrów. Zadeklarowany przebieg, w przypadku pojazdu a-Car od Lellek e-Mobility badany jest po 2 latach eksploatacji. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację a-Car.

SPRAWDŹ NASZE POJAZDY USŁUGOWE

KONTAKT

Spis treści

Call Now Button