Rozpocznij przygodę z A-Car Evum Motors

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE SAMOCHODU

Elektryczne pojazdy użytkowe

Elektryczne pojazdy użytkowe

Od dłuższego czasu obserwujemy na świecie wzrastającą popularność elektrycznych pojazdów użytkowych. Każdy ceniący się producent prędzej czy później, aby utrzymać swoją pozycję, musi mieć w swojej ofercie auto elektryczne, lub przynajmniej nad nim pracować. Zostawmy jednak tę dygresję i skupmy się na elektrycznych pojazdach użytkowych, nie osobowych. Tego typu elektryki kojarzą nam się głównie z wózkami golfowymi lub bagażowymi. Wizerunek ten na przestrzeni lat uległ jednak zmianie. Elektryczne pojazdy użytkowe mają być alternatywą dla niewielkich samochodów dostawczych.

Elektryczne pojazdy użytkowe a-Car czy Melex?

Jaki i a-Car tak i Melex charakteryzują się właśnie wykorzystaniem ich w podobnych czynnościach. Dla lepszego zobrazowania tego zestawienia należy chociaż pokrótce przedstawić omawiane elektryczne pojazdy użytkowe. Pierwszym zawodnikiem w naszym porównaniu jest a-Car, dystrybuowany przez Lellek e-Mobility. To elektryczny van niemieckiego producenta Evum Motors. Drugim przedstawicielem elektrycznych samochodów transportowych jest pochodzący z Mieleckiej firmy Melex, a dokładnie model 392. Skoro ogół jest nam jasny możemy zająć się szczegółami.

Czy a-Car od Lellek e-Mobility jest lepszy od Melexa?

Już w podstawowej specyfikacji między a-Carem od Lellek e-Mobility a Melexem widać znaczące różnice. Między innymi jest to napęd na cztery koła w a-Car. Niemiecki producent przyłożył dużą uwagę do poruszania się elektrycznego pojazdu użytkowego. a-Car od Lellek e-Mobility ma bowiem sprawnie poruszać się na drodze i poza nią. Maksymalna prędkość a-Car to aż 70km/h, gdzie Melex jest w stanie osiągnąć jedynie nieco ponad 20km/h. a-Car od Lellek e-Mobility jest więc znacznie szybszy, co wpływa na usprawnienie pracy z jego wykorzystaniem. Na niekorzyść Melexa działa również maksymalny zasięg, który jest w stanie przejechać na jednym, w pełni naładowanym akumulatorze. Wiadomo, że jest to wartość zmienna, zależna od obciążenia i innych warunków eksploatacyjnych. Nie zmienia to faktu, że różnica pomiędzy zasięgiem a-Car od Lellek e-Mobility a Melexem to aż do 140 km! Melex bowiem jest w stanie średnio przejechać 60 km na jednym ładowaniu, a maksymalnie 110 km. Duma Evum Motors, dystrybuowana przez Lellek e-Mobility a-Car na jednym ładowaniu może przejechać aż 200 km! Jednak co do ładowności, a-Car ma maksymalną ładowność 1100 kg, pus uciąg do 1000 kg, gdzie w Melex jest większa o 140 kg.

Co wyróżnia elektryczne pojazdy użytkowe a-Car?

Powyższe porównanie i tak zdecydowanie zdominował a-Car od Lellek e-Mobility. O zaletach pojazdu elektrycznego a-Car od Lellek e-Mobility moglibyśmy mówić cały dzień. Jest on bowiem niezaprzeczalnym liderem wśród elektrycznych pojazdów użytkowych. Oprócz wcześniej wymienionych zalet, a-Car ma również wiele innych talentów. Różne platformy ładunkowe, które bez przeszkód możesz dopasować do siebie i swojej branży. To elastyczne rozwiązanie niewątpliwie może odciążyć Cię w codziennej pracy. Wymieniany wcześniej napęd na wszystkie koła 20kW oraz cała technologia napędu to w pełni elektryczne 48V. Dzięki temu a-Car od Lellek e-Mobility jest nie tylko cichy i bezemisyjny, ale także bezpieczny dla środowiska. Dodatkowym atutem jest mobilne źródło zasilania oraz możliwość ładowania wysokim napięciem. Pozwoli to na ładowanie a-Car w dowolnym miejscu, co jeszcze bardziej ułatwi poruszanie się w różnych terenach. Jednym słowem jest to wyjątkowy, elektryczny pojazd użytkowy na miarę naszych czasów!

a-Car od Lellek e-Mobility ponad konkurencją

a-Car to już nie tylko elektryczny pojazd użytkowy. Dla niektórych branż może okazać się przysłowiowym “przedłużeniem rąk” w pracy. Zapraszamy do kontaktu z Lellek e-Mobility, by omówić szczegóły i umówić się na prezentację królującego nad konkurencją a-Car.

Eletryczne pojazdy użytkowe a-Car oraz ich specyfikacje znajdą Państwo TUTAJ.

Zapraszamy do kontaktu!

Spis treści

Call Now Button